
Hurakan HKN-MA350 етті пісіруге арналған шкаф
- Бар
- Коды:270055
1 760 906 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MA350 ет шкафы қоғамдық тамақтандыру орындарында және үй жағдайында етті, ветчина мен салямиді салқындатуға және пісіруге арналған. Модель ішкі жарықдиодты жарықтандырумен және құлпы бар топсалы есікпен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,17 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 630x760x1870 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 92 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 97 келі |
| Биіктігі | 1720 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Мақсаты | ет үшін, шұжықтар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 352 л |
| Ылғалдылық режимі | 60-тан 80-ге дейін % |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 1-ден 25-ке дейін ℃ |
| Түсі | сұр, қара |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 1 760 906 ₸


