
Тоңазытқыш шкафы POLAIR CS107-Meat шыны есік, 1 тип
- Бар
- Коды:217352
2 919 085 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CS107-Meat 1 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті сақтау мен пісуіне оңтайлы жағдай жасауға арналған. Тұтас құйылған монолитті корпус ішкі және сыртқы (артқы қабырғадан басқа) тот баспайтын болаттан жасалған, есік - шыныпакет. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40°С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Желдетусіз жұмсақ үрлеумен динамикалық салқындату
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Диагоналі 5" дисплейі бар көп функциялы орыстандырылған бақылау панелі
- Электрондық блоктың жадында меншікті бағдарламаларды құру және сақтау мүмкіндігі
- Еттің ірі кесектерін ілуге арналған штанга және 2 тесілген сөре
- Хладагент: R290 (пропан)
- Кіріктірілген ультрадыбыстық дымқылдатқыш (шкафтар міндетті түрде суды тазартумен сумен жабдықтау жүйесіне, сондай-ақ орталықтандырылған канализацияға қосылуы керек)
- Ауаны зарарсыздандыруға арналған УК-шам
- Құйылған жылу оқшаулағышы бар топсалы есік түрі
- Магниттік қондырмасы бар ауыстырылатын есік тығыздағышы
- Кіріктірілген тұтқа
- Ажыратылатын ішкі жарықдиодты жарықтандыру
- Оңай күтім жасау үшін корпустың түбіндегі штампталған ойық
- Басқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 8 кВТ/сағ
- Ылғалдылық деңгейін реттеу: 60-тан 95-ке дейін %
- Штангаға максималды жүктеме: 80 кг
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптамадағы габариттері: 790х1080х2125 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Айналмалы дөңгелектер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1001225d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Тереңдігі | 1005 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Мақсаты | Ет үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.55-тен 0.9 кВТ/сағ дейін |
| Ылғалдылық режимі | 60-тан 95-ке дейін % |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 30-ға дейін ℃ |
| Түсі | тот баспайтын.болат |
| Ені | 697 мм |
- Бағасы: 2 919 085 ₸





