
POLAIR CS107 Salami blaсk тоңазытқыш шкафы қара, шыны есік
- Бар
- Коды:217381
2 732 139 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CS107 Salami тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салями, шикі кептірілген шұжықтар және басқа да гастрономиялық еттерді дайындауға және сақтауға арналған. Тұтас құйылған монолитті корпус іші тот баспайтын болаттан, сырты полимерлі жабыны бар болаттан жасалған, есігі - шыныпакет. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Желдетусіз жұмсақ үрлеумен динамикалық салқындату
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Диагоналі 5" дисплейі бар көп функциялы орыстандырылған бақылау панелі
- Электрондық блоктың жадында меншікті бағдарламаларды құру және сақтау мүмкіндігі
- шұжық ілгіштері бар 3 жұп үш жолақты бағыттаушы рельстер
- Хладагент: R290 (пропан)
- Кіріктірілген ультрадыбыстық дымқылдатқыш (шкафтар міндетті түрде суды тазартумен сумен жабдықтау жүйесіне, сондай-ақ орталықтандырылған канализацияға қосылуы керек)
- Ауаны зарарсыздандыруға арналған УК-шам
- Құйылған жылу оқшаулағышы бар топсалы есік түрі
- Магниттік қондырмасы бар ауыстырылатын есік тығыздағышы
- Кіріктірілген тұтқа
- Ажыратылатын ішкі жарықдиодты жарықтандыру
- Оңай күтім жасау үшін корпустың түбіндегі штампталған ойық
- Басқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 8 кВТ/сағ
- Ылғалдылық деңгейін реттеу: 60-тан 95-ке дейін %
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптамадағы габариттері: 790х1080х2125 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Айналмалы дөңгелектер
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1001223d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Тереңдігі | 1005 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Мақсаты | шұжықтар үшін, ет үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.55-тен 0.9 кВТ/сағ дейін |
| Ылғалдылық режимі | 60-тан 95-ке дейін % |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 30-ға дейін ℃ |
| Ені | 697 мм |
- Бағасы: 2 732 139 ₸


