
Тоңазытқыш шкафы POLAIR CS107 Meat 1
- Бар
- Коды:121890
2 844 555 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CS107 Meat 1 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті сақтау мен пісуіне оңтайлы жағдай жасауға арналған. Тұтас құйылған монолитті корпус сырты мен іші тот баспайтын болаттан жасалған (артқы қабырғадан басқа) және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Желдетусіз жұмсақ үрлеумен динамикалық салқындату
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Диагоналі 5" дисплейі бар көп функциялы орыстандырылған бақылау панелі
- Электрондық блоктың жадында меншікті бағдарламаларды құру және сақтау мүмкіндігі
- Еттің ірі кесектерін ілуге арналған штанга және полимермен қапталған болаттан жасалған 2 торлы сөре
- Хладагент: R290 (пропан)
- Кіріктірілген ультрадыбыстық дымқылдатқыш (шкафтар міндетті түрде суды тазартумен сумен жабдықтау жүйесіне, сондай-ақ орталықтандырылған канализацияға қосылуы керек)
- Ауаны зарарсыздандыруға арналған УК-шам
- Құйылған жылу оқшаулағышы бар топсалы есік түрі
- Магниттік қондырмасы бар ауыстырылатын есік тығыздағышы
- Кіріктірілген тұтқа
- Ажыратылатын ішкі жарықдиодты жарықтандыру
- Оңай күтім жасау үшін корпустың түбіндегі штампталған ойық
- Құлып
- Басқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 8 кВТ/сағ
- Ылғалдылық деңгейін реттеу: 60-тан 95-ке дейін %
- Штанганың максималды жүктемесі: 80 кг
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптамадағы габариттері: 790х1080х2125 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CS107-Ет түрі 1 / 1001224d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 144 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 171 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Тереңдігі | 1005 мм |
| Мақсаты | Ет үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.55-тен 0.9 кВТ/сағ дейін |
| Ылғалдылық режимі | 60-тан 95-ке дейін % |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 30-ға дейін ℃ |
| Түсі | тот баспайтын.болат |
| Ені | 697 мм |
- Бағасы: 2 844 555 ₸


