
Тоңазытқыш шкафы POLAIR CS107 Cheese қара, шыны есік
- Бар
- Коды:217369
2 844 555 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CS107 Cheese тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қатты және жартылай қатты ірімшіктерді сақтаудың және пісудің оңтайлы жағдайларын жасауға арналған. Тұтас құйылған монолитті корпус сырты полимермен қапталған болаттан, іші тот баспайтын болаттан, есігі шыныпакеттен жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Желдетусіз жұмсақ үрлеумен динамикалық салқындату
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Диагоналі 5" дисплейі бар көп функциялы орыстандырылған бақылау панелі
- Электрондық блоктың жадында меншікті бағдарламаларды құру және сақтау мүмкіндігі
- 4 тот баспайтын болаттан жасалған перфорацияланған сөрелер
- Хладагент: R290 (пропан)
- Кіріктірілген ультрадыбыстық дымқылдатқыш (шкафтар міндетті түрде суды тазартумен сумен жабдықтау жүйесіне, сондай-ақ орталықтандырылған канализацияға қосылуы керек)
- Құйылған жылу оқшаулағышы бар топсалы есік түрі
- Магниттік қондырмасы бар ауыстырылатын есік тығыздағышы
- Кіріктірілген тұтқа
- Ажыратылатын ішкі жарықдиодты жарықтандыру
- Оңай күтім жасау үшін корпустың түбіндегі штампталған ойық
- Басқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 8 кВТ/сағ
- Ылғалдылық деңгейін реттеу: 60-тан 95-ке дейін %
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптамадағы габариттері: 790х1080х2125 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Айналмалы дөңгелектер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CS107 Cheese black / 1001220d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Тереңдігі | 1005 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Мақсаты | ірімшік үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.55-тен 0.9 кВТ/сағ дейін |
| Ылғалдылық режимі | 60-тан 95-ке дейін % |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 30-ға дейін ℃ |
| Ені | 697 мм |
- Бағасы: 2 844 555 ₸




