
Тоңазытқыш шкафы POLAIR CS107 Salami
- Бар
- Коды:121885
2 856 355 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CS107 Salami тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салями, шикі кептірілген шұжықтар және басқа да гастрономиялық еттерді дайындауға және сақтауға арналған. Тұтас құйылған монолитті корпус сырты мен іші тот баспайтын болаттан жасалған (артқы қабырғадан басқа) және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Желдетусіз жұмсақ үрлеумен динамикалық салқындату
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Диагоналі 5" дисплейі бар көп функциялы орыстандырылған бақылау панелі
- Электрондық блоктың жадында меншікті бағдарламаларды құру және сақтау мүмкіндігі
- әрқайсысы ілгегі бар үш штангасы бар ілгіштердің 3 деңгейі
- Хладагент: R290 (пропан)
- Кіріктірілген ультрадыбыстық дымқылдатқыш (шкафтар міндетті түрде суды тазартумен сумен жабдықтау жүйесіне, сондай-ақ орталықтандырылған канализацияға қосылуы керек)
- Ауаны зарарсыздандыруға арналған УК-шам
- Құйылған жылу оқшаулағышы бар топсалы есік түрі
- Магниттік қондырмасы бар ауыстырылатын есік тығыздағышы
- Кіріктірілген тұтқа
- Ажыратылатын ішкі жарықдиодты жарықтандыру
- Оңай күтім жасау үшін корпустың түбіндегі штампталған ойық
- Басқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 8 кВТ/сағ
- Ылғалдылық деңгейін реттеу: 60-тан 95-ке дейін %
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптамадағы габариттері: 790х1080х2125 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CS107-Salami / 1001221d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 144 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 171 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Тереңдігі | 1005 мм |
| Мақсаты | шұжықтар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.55-тен 0.9 кВТ/сағ дейін |
| Ылғалдылық режимі | 60-тан 95-ке дейін % |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 30-ға дейін ℃ |
| Түсі | тот баспайтын.болат |
| Ені | 697 мм |
- Бағасы: 2 856 355 ₸


