
UNOX XEEC-1013-EPRS жылу шкафы
- Бар
- Коды:322783
2 821 085 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
EVEREO сериялы UNOX XEEC-1013-EPRS жылу шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде дайын тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және ыстық күйде ұстауға арналған. Модель электронды басқару панелімен, Wi-Fi модулімен және есікке орнатылған жарықдиодты камерамен жабдықталған. Камера бұрыштары дөңгеленген, беріктігі жоғары AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Функциялар:
- MULTI.Time технологиясы: бір уақытта әртүрлі тағамдарды сақтауға арналған 6 таймерге дейін орнату мүмкіндігі
- 256 бағдарламаға арналған кіріктірілген жад
- Бөлінген деңгейге бір сақтау бағдарламасын тағайындау мүмкіндігі
Камерада ауаның таралуы:
- AIR.Max технологиясы
Жылу оқшаулау және қауіпсіздік:
- Protek.SAFE: максималды жылу оқшаулау және қауіпсіздік
- Пештің сыртқы элементтерінің температурасы IEC/EN60335-2-42 халықаралық стандарттарының талаптарына сәйкес келеді
- Жылу шығынын азайту үшін есік ашылған кезде желдеткіштерді автоматты түрде тоқтату
- Нақты қажеттілікке байланысты бейімделетін электр энергиясын тұтыну
- Екі қабатты әйнектелген есік
Есікті ашу:
- Оңнан солға қарай ашудың қолмен механизмі
Көмекші функциялар:
- "INF" үздіксіз жұмыс істеу режимі
- Ыдыстарды вакуумдық қаптамада 7 күнге дейін сақтауға арналған Preserving mode режимі
- Белгілі бір температура мен ылғалдылықта ыдыстарды 8 сағатқа дейін сақтауға арналған Holding mode режимі
- Marketplace mode тапсырыс берілген тағамдарды әрі қарай тасымалдау және сату үшін 1 айға дейін сақтауға мүмкіндік береді
- Берілген және нақты уақыт мәнін, қалдық сақтау уақытын визуализациялау
- Температураны өлшеу бірліктері °C немесе °F
Техникалық бөлшектер:
- Контактісіз есікті ашу сенсоры
- Қателер мен ақаулардың автодиагностикасы жүйесі
- Қызып кетуден қорғау жүйесі
- MAXI.LINK: бірнеше құрылғыдан бағандар құрастыруға мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 10х GN 1/1
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 67 мм
- Температураның дәлдігі: 0,5 °C дейін
- Қаптамадағы габариттері: 740х1050х1180 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы XEEQC-0013-E
- Астаулар:
- XWCRC-0613-H
- XWCRC-0013-F
Үйлесімділік:
- XECC-0513-EPRM бу комбайны
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Биіктігі | 916 мм |
| Тереңдігі | 535 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 2.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Италия |
| Камераның температуралық режимі | 58-ден 75-ке дейін |
| Пішім | жылу шкафы |
| Ені | 888 мм |
- Бағасы: 2 821 085 ₸


