
UNOX XEVSC-0711-CRM жылу шкафы
- Бар
- Коды:149957
2 211 585 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEVSC-0711-CRM жылу шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде дайын тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және ыстық күйде ұстауға арналған. Камера тот баспайтын болаттан жасалған.
Есікті ашу:
- Есікті оңнан солға қарай ашу
- Пісіру процесін бақылауға арналған тығыздағышы бар шыны есік
Техникалық бөлшектер:
- MASTER панелінен электронды басқару.Touch
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 7х GN 1/1 (530х325 мм)
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 70 мм
- Қаптамадағы габариттері: 970x880x1170 мм
- Қаптамамен бірге салмағы: 86 кг
Үйлесімділік:
- XEVC-0311-E1R бу конвектоматы
- XEVC-0311-E1RM бу комбайны
- XEVC-0511-E1R бу конвектоматы
- XEVC-0511-E1RM бу комбайны
- XEVC-0511-E1RM-LP бу конвектоматы
- XEVC-0311-EPRM бу комбайны
- XEVC-0711-E1RM бу комбайны
- XEVC-0511-EPR бу комбайны
- XEVC-0511-EPRM бу комбайны
- XEVC-0711-E1LM бу комбайны
- XEVC-0511-GPRM бу комбайны
- XEVC-0511-GPLM бу комбайны
- XEVC-0711-EPR бу конвектоматы
- XEVC-0711-EPRM бу комбайны
- XEVC-0711-GPRM бу комбайны
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | A4119 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 63 келі |
| Биіктігі | 961 мм |
| Тереңдігі | 792 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 3.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Италия |
| Камераның температуралық режимі | 180 |
| Пішім | жылу шкафы |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 2 211 585 ₸


