
Фармацевтикалық тоңазытқыш шкафы POLAIR ШХФ-0,7
- Бар
- Коды:75205
695 554 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Medico сериялы POLAIR ШХФ-0,7 тоңазытқыш шкафы дәріханаларда, медициналық, ауруханалық және ғылыми-зерттеу мекемелерінде, диагностикалық орталықтарда және фармацевтикалық өнеркәсіп кәсіпорындарында дәрілік, биологиялық, ветеринариялық препараттарды сақтауға арналған. Толық құйылған корпус шайырмен қапталған болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Қазіргі уақытта зауыт POLAIR тоңазытқыш шкафтарының биіктігін қамтамасыз ететін реттелетін аяқтарды қолданады – орташа температура – 1960 мм және төмен температура – 1996 мм. Бұл мүмкіндік POLAIR тоңазытқыш шкафтарының пайдалану қасиеттеріне әсер етпейді. Әртүрлі өндірушілердің биіктігі реттелетін аяқтарын қолдануға байланысты тоңазытқыш шкафтарының жалпы биіктігі келесідей өзгеруі мүмкін: көлемі 500, 700, 1000 және 1400 литр болатын орташа температуралық шкафтар үшін биіктігі 2028 мм немесе 1960 мм, төмен температуралы шкафтар – 2064 мм немесе 1996 мм.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R134a
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Топсалы есік түрі
- Жиналмалы алюминий есік жақтауы екі қабатты терезені оңай ауыстыруға мүмкіндік береді
- Есіктердің ашылатын жақтарын өзгерту мүмкіндігі
- Есікті өздігінен жабу механизмі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықтандыру
- Ауа салқындатқыш желдеткішінің айналуын автоматты түрде өшіретін және есіктер ашылған кезде артқы жарығын қосатын микроқосқыш
- Температураның берілгеннен ауытқуы туралы дыбыстық және жарық сигнализациясы
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 4 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 530x650 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШХФ-0,7 (R134a) опциялармен бірге |
| Салмағы (қаптамасыз) | 112 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 137 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Тереңдігі | 925 мм |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Мақсаты | дәрілерді сақтауға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 15 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Ені | 697 мм |
- Бағасы: 695 554 ₸


