
6 себеті бар POLAIR ШХФ-0,5 фармацевтикалық тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:199418
855 230 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Medico сериялы POLAIR ШХФ-0,5 тоңазытқыш шкафы дәріханаларда, медициналық, ауруханалық және ғылыми-зерттеу мекемелерінде, диагностикалық орталықтарда және фармацевтикалық өнеркәсіп кәсіпорындарында дәрілік, биологиялық, ветеринариялық препараттарды сақтауға арналған. Толық құйылған корпус шайырмен қапталған болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Қазіргі уақытта зауыт POLAIR тоңазытқыш шкафтарының биіктігін қамтамасыз ететін реттелетін аяқтарды қолданады – орташа температура – 1960 мм және төмен температура – 1996 мм. Бұл мүмкіндік POLAIR тоңазытқыш шкафтарының пайдалану қасиеттеріне әсер етпейді. Әртүрлі өндірушілердің биіктігі реттелетін аяқтарын қолдануға байланысты тоңазытқыш шкафтарының жалпы биіктігі келесідей өзгеруі мүмкін: көлемі 500, 700, 1000 және 1400 литр болатын орташа температуралық шкафтар үшін биіктігі 2028 мм немесе 1960 мм, төмен температуралы шкафтар – 2064 мм немесе 1996 мм.
Жиынтықта 5 ұсақ және 1 терең себет бар.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R134a
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Топсалы есік түрі
- Есіктердің ашылатын жақтарын өзгерту мүмкіндігі
- Есікті өздігінен жабу механизмі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықтандыру
- Ауа салқындатқыш желдеткішінің айналуын автоматты түрде өшіретін және есіктер ашылған кезде артқы жарығын қосатын микроқосқыш
- Температураның берілгеннен ауытқуы туралы дыбыстық және жарық сигнализациясы
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 3,5 кВТ/сағ
- Себеттер саны: 6
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 114 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Мақсаты | дәрілерді сақтауға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 500 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 15 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Ені | 697 мм |
- Бағасы: 855 230 ₸


