
ARKTO R0.7-S (P) тоңазытқыш шкафы қысқа тұтқа
- Бар
- Коды:321089
536 900 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аркто R0.7-S (P) тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 5 тор сөремен, жарықтандырғышпен, құлыппен, қысқа тік тұтқамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус ақ полимерлі жабыны бар мырышталған қаңылтыр болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Тоңазытқыш қондырғысының жоғарғы орналасуы
- СКД дисплейі бар электронды басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Шредердің клапаны
- Ішкі жарықтандыру
- Магнитті қондырмасы бар есік тығыздағышы
- Тұтас құю корпусы
- Гастроэмкосттар үшін жарамды GN 2/1
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,35 кВТ
- Сөре өлшемі: 530х650 мм
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 135 келі |
| Биіктігі | 2015 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2160 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 940 мм |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 690 мм |
| Қаптамадағы ені | 790 мм |
- Бағасы: 536 900 ₸


