
ARKTO D0.5-SL тоңазытқыш шкафы (R290, қысқа тұтқа)
- Бар
- Коды:313791
402 330 ₸
- +7 (702) 313-84-55
ARKTO D0.5-SL тоңазытқыш шкафы (R290, қысқа тұтқа) қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында алдын ала салқындатылған азық-түлік өнімдерін қысқа мерзімді сақтауға және сату алдындағы көрсетуге арналған. Модель кіріктірілген тоңазытқыш қондырғысымен, сұйық кристалды индикаторлық дисплейі бар электронды басқару блогымен, үстіңгі жарнамалық панель – канаппен, оң жақ топсалы есігі бар салқындатқышпен, бақылау әйнегімен және қысқа тік тұтқамен жабдықталған. Тігінен бағытталған корпус ақ түсті коррозияға қарсы полимерлі жабыны бар жоғары сапалы мырышталған болаттан, есік жақтаулары мен канапелері сұр түсті, жылу оқшаулағышы тығыздығы жоғары полиуретанды көбіктен жасалған.
Жинақтау:
- 5 торлы сөре
- сөрелерге арналған 20 кронштейн
- Конденсатты төгуге арналған науа
- 4 тірек M10
- Құлыптың кілті
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының барлық ішкі көлем бойынша біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Құбырлы электр жылытқыштардың (ТЭЖ) көмегімен буландырғышты автоматты еріту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Контроллер: тоңазытқыш жүйесін дәл реттеу, бақылау, параметрлерді реттеу және диагностикалау
- Жарықдиодты қуат индикаторы бар негізгі қосқыш
- Сөрелердің биіктігін реттеуге арналған оңай алынатын тік тіректер мен сырғымалар
- Тиімді жылу алмасу, ластанудан қорғау және техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін қондырғының үстіңгі орналасуы
- Салқындатқышты оңай айдау үшін ұсақтағыш клапан
- Магниттік жақындатқыштары бар тығыздағыш манжеттер төмен көлбеу бұрышқа орнатылған кезде автоматты түрде жабылады, есіктің сенімді бекітілуі және тығыздалуы
- Есік құлпы
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін бұрандалы тіректер
- Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру және канапе
- Энергияны үнемдеуге арналған саңылауларсыз және түйіспелерсіз тұтас құймалы термооқшаулағыш
- Қуатты аз тұтыну
- Ыңғайлы мәзір арқылы оңай басқару
- Экологиялық қауіпсіз энергия үнемдейтін хладагент R290
- GN1/1 және GN2/4 форматындағы стандартты гастроэмкосттарды пайдалану мүмкіндігі
- Топсалардың қосымша жиынтықтары болған жағдайда есікті сол жаққа қайта ілу мүмкіндігі
- Тазалауға ыңғайлы болу үшін ішкі көлемдегі радиусты иілімдер
- Ұзақ пайдалану мерзіміне арналған берік тозуға төзімді материалдар
- Қабықты қорғау дәрежесі: IP20
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 32 °С-қа дейін
- 25 °С температурадағы максималды салыстырмалы ылғалдылық: 60%
- Номиналды ток күші: 2,5 А
- Максималды тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 3 кВТ⋅сағ
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Пайдалы көлемі: 450 л
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Сөрелерді орнату қадамы: 60 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 80-нен 110 мм-ге дейін
- Сөренің габариттері: 530х450 мм
- Камераның ішкі өлшемдері:
- Тереңдігі: 520 мм
- Биіктігі: 1600 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Есікті қайта ілуге арналған үстіңгі және астыңғы топсалар жинақтары (226921 және 226922)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D0.5-SL (пропан) қысқа тұтқасы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Биіктігі | 2015 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2160 мм |
| Тереңдігі | 660 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Көлем | 500 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, сұр |
| Ені | 690 мм |
| Қаптамадағы ені | 790 мм |
- Бағасы: 402 330 ₸



