
Тоңазытқыш шкаф ARKTO R0.7–S (R290)
- Бар
- Коды:260016
558 156 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аркто R0.7–S тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель термостатпен, құлпы бар топсалы есікпен және биіктігі реттелетін сөрелермен жабдықталған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған қаңылтыр болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Тоңазытқыш қондырғысының жоғарғы орналасуы
- Автоматты жібіту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Шредердің клапаны
- Ішкі жарықтандыру
- Кіріктірілген жақындатқышы бар есіктер
- Тұтас құю корпусы
- Оңай алынатын тік сөрелер мен сөре бағыттағыштары
- Ішкі көлемдегі және науа науасындағы радиусты иілімдер
- Гастроэмкосттар үшін жарамды GN 2/1
- Салқындатқыш: R290
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 650 л
- Сөрелер саны: 5
- Сөре өлшемі: 530х650 мм
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөрелерді реттеу қадамы: 60 мм
- Электр энергиясының тәуліктік шығыны: 3,5 кВТ*сағ
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 61 мм
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Температура: 40 °C дейін
- Ылғалдылығы: 80%-ға дейін %
- Ішкі көлемнің биіктігі: 1700 мм
- Баудың ұзындығы: 4,5 м
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R0.7-S (P) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 135 келі |
| Биіктігі | 2015 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2160 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 940 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.35 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден +6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 690 мм |
| Қаптамадағы ені | 790 мм |
- Бағасы: 558 156 ₸




