
ARKTO R0.7-G тоңазытқыш шкафы (R290, қысқа тұтқа)
- Бар
- Коды:215306
700 354 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARKTO R0.7-G тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдер мен десерттерді уақытша сақтау үшін қолданылады. Модель конденсатты буландыру жүйесі бар ерітудің автоматты түрімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Автоматты жібіту
- Термостат: электрондық блок
- Шредердің клапаны
- Тұтас құю корпусы
- Кіріктірілген жақындатқышы бар есік
- Оңай алынатын тік сөрелер мен сөре бағыттағыштары
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
- Ішкі жарықтандыру
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 650 л
- Электр энергиясының тәуліктік шығыны: 3,5 кВТ/сағ артық емес
- Сөрелер саны: 5
- Сөрелерді реттеу қадамы: 60 мм
- Сөре өлшемі: 530x650 мм
- Gastronorm стандарты: GN 2/1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 135 келі |
| Биіктігі | 2015 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2160 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 940 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.35 кВТ/сағ |
| Температуралық режим | 0-ден 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 690 мм |
| Қаптамадағы ені | 790 мм |
- Бағасы: 700 354 ₸


