
ARKTO R1.0-S тоңазытқыш шкафы (R290, қысқа тұтқалар)
- Бар
- Коды:277380
808 320 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARKTO R1.0-S тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель СКД дисплейі бар электронды басқару блогымен, құлыпы бар 2 топсалы есікпен, 10 торлы сөремен және кіріктірілген жақындатқышпен жабдықталған. Тұтас құю корпусы ақ полимерлі жабыны бар мырышталған қаңылтыр болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Кәсіби динамикалық тоңазытқыш жүйесі
- Өнімдерді барлық сөрелерде тиімді және біркелкі салқындату
- Үнемді энергия тұтыну
- ТЭНДЕР көмегімен автоматты еріту
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Салқындатылатын кеңістіктің сенімді термооқшаулағышы
- Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЭН
- Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН
- Шредердің клапаны
- Магнитті ендірмесі бар сенімді нығыздағыш
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Ішкі жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Gastronorm стандарты: GN 1/1 + GN 2/4
- Салқындатқыш: R290
- Сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Электр энергиясының тәуліктік шығыны: 5 кВТ/сағ дейін
- Қоршаған ортаның температурасы: 40 °С дейін
- Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы: 80%-ға дейін%
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Аяқтардың биіктігі: 80-нен 110 мм-ге дейін
- Сөре өлшемі: 530x450 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 170 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 195 келі |
| Биіктігі | 2015 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2160 мм |
| Тереңдігі | 660 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1000 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1400 мм |
| Қаптамадағы ені | 1490 мм |
- Бағасы: 808 320 ₸


