
ARKTO V0.7-S тоңазытқыш шкафы (R290, қысқа тұтқа)
- Бар
- Коды:313811
639 349 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARKTO V0.7-S тоңазытқыш шкафы (R290, қысқа тұтқа) қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында алдын ала салқындатылған азық-түлік өнімдерін қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель кіріктірілген тоңазытқыш қондырғысымен, сұйық кристалды индикаторлық дисплейі бар электронды басқару блогымен, қысқа тік тұтқасы бар оң жақ топсалы есігі бар салқындатқышпен жабдықталған. Тігінен бағытталған корпус ақ түсті коррозияға қарсы полимерлі жабыны бар жоғары сапалы мырышталған болаттан, жылу оқшаулағышы жоғары тығыздықтағы полиуретанды көбіктен жасалған.
Жинақтау:
- 5 торлы сөре
- сөрелерге арналған 20 кронштейн
- Конденсатты төгуге арналған науа
- 4 тірек M10
- Құлыптың кілті
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының барлық ішкі көлем бойынша біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Құбырлы электр жылытқыштардың (ТЭЖ) көмегімен буландырғышты автоматты еріту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Контроллер: тоңазытқыш жүйесін дәл реттеу, бақылау, параметрлерді реттеу және диагностикалау
- Жарықдиодты қуат индикаторы бар негізгі қосқыш
- Сөрелердің биіктігін реттеуге арналған оңай алынатын тік тіректер мен сырғымалар
- Тиімді жылу алмасу, ластанудан қорғау және техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін қондырғының үстіңгі орналасуы
- Салқындатқышты оңай айдау үшін ұсақтағыш клапан
- Магниттік жақындатқыштары бар тығыздағыш манжеттер төмен көлбеу бұрышқа орнатылған кезде автоматты түрде жабылады, есіктің сенімді бекітілуі және тығыздалуы
- Есік құлпы
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін бұрандалы тіректер
- Ішкі көлемді тік жарықдиодты жарықтандыру
- Энергияны үнемдеуге арналған саңылауларсыз және түйіспелерсіз тұтас құймалы термооқшаулағыш
- Қуатты аз тұтыну
- Ыңғайлы мәзір арқылы оңай басқару
- Экологиялық қауіпсіз энергия үнемдейтін хладагент R290
- GN2/1 форматындағы стандартты гастроэмкосттарды пайдалану мүмкіндігі
- Топсалардың қосымша жиынтықтары болған жағдайда есікті сол жаққа қайта ілу мүмкіндігі
- Тазалауға ыңғайлы болу үшін ішкі көлемдегі радиусты иілімдер
- Ұзақ пайдалану мерзіміне арналған берік тозуға төзімді материалдар
- Қабықты қорғау дәрежесі: IP20
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 40 °С-қа дейін
- 25 °С температурадағы максималды салыстырмалы ылғалдылық: 80%
- Номиналды ток күші: 4 А
- Максималды тұтынылатын қуат:
- Жұмыс: 0,55 кВТ
- Еріту: 0,33 кВТ
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 6 кВТ⋅сағ
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Пайдалы көлемі: 650 л
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Сөрелерді орнату қадамы: 60 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 80-нен 110 мм-ге дейін
- Сөренің габариттері: 530х650 мм
- Камераның ішкі өлшемдері:
- Тереңдігі: 720 мм
- Биіктігі: 1600 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Есікті қайта ілуге арналған үстіңгі және астыңғы топсалар жинақтары (226921 және 226922)
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | V0.7-S (P) қысқа тұтқа |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Биіктігі | 2015 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2250 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 835 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | саңырау |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 710 мм |
| Қаптамадағы ені | 825 мм |
- Бағасы: 639 349 ₸



