
ARKTO V1.4-SD тоңазытқыш шкафы (R290, қысқа тұтқалар)
- Бар
- Коды:313817
887 731 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARKTO V1.4-SD тоңазытқыш шкафы (R290, қысқа тұтқалар) қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында алдын ала салқындатылған азық-түлік өнімдерін қысқа мерзімді сақтауға және сату алдындағы көрсетуге арналған. Модель кіріктірілген тоңазытқыш қондырғысымен, сұйық кристалды индикаторлық дисплейі бар электронды басқару блогымен, топсалы есіктері бар тоңазытқыш камерасымен, шолу әйнегімен және қысқа тік тұтқалармен жабдықталған. Тігінен бағытталған корпус жоғары сапалы мырышталған болаттан жасалған, коррозияға қарсы полимерлі жабыны бар ақ, алдыңғы жағы сұр, жылу оқшаулағышы жоғары тығыздықтағы полиуретанды көбіктен жасалған.
Жинақтау:
- 10 (2х5 деңгей) торлы сөрелер
- сөрелерге арналған 40 кронштейн
- Конденсатты төгуге арналған науа
- 5 тірек M10
- құлыптардың 2 кілті
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының барлық ішкі көлем бойынша біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Құбырлы электр жылытқыштардың (ТЭЖ) көмегімен буландырғышты автоматты еріту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Контроллер: тоңазытқыш жүйесін дәл реттеу, бақылау, параметрлерді реттеу және диагностикалау
- Жарықдиодты қуат индикаторы бар негізгі қосқыш
- Сөрелердің биіктігін реттеуге арналған оңай алынатын тік тіректер мен сырғымалар
- Тиімді жылу алмасу, ластанудан қорғау және техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін қондырғының үстіңгі орналасуы
- Салқындатқышты оңай айдау үшін ұсақтағыш клапан
- Магниттік жақындатқыштары бар тығыздағыш манжеттер төмен көлбеу бұрышқа орнатылған кезде автоматты түрде жабылады, есіктер мықтап бекітіледі және ағып кетпейді
- Есік құлыптары
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін бұрандалы тіректер
- Ішкі көлемді тік жарықдиодты жарықтандыру
- Энергияны үнемдеуге арналған саңылауларсыз және түйіспелерсіз тұтас құймалы термооқшаулағыш
- Қуатты аз тұтыну
- Ыңғайлы мәзір арқылы оңай басқару
- Экологиялық қауіпсіз энергия үнемдейтін хладагент R290
- GN2/1 форматындағы стандартты гастроэмкосттарды пайдалану мүмкіндігі
- Тазалауға ыңғайлы болу үшін ішкі көлемдегі радиусты иілімдер
- Ұзақ пайдалану мерзіміне арналған берік тозуға төзімді материалдар
- Қабықты қорғау дәрежесі: IP20
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 32 °С-қа дейін
- 25 °С температурадағы максималды салыстырмалы ылғалдылық: 60%
- Номиналды ток күші: 4 А
- Максималды тұтынылатын қуат:
- Жұмыс: 0,55 кВТ
- Еріту: 0,33 кВТ
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 8 кВТ⋅сағ
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Пайдалы көлемі: 1300 л
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Сөрелерді орнату қадамы: 60 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 80-нен 110 мм-ге дейін
- Сөренің габариттері: 530х650 мм
- Камераның ішкі өлшемдері:
- Тереңдігі: 720 мм
- Биіктігі: 1600 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | V1.4-SD (P) қысқа тұтқалар |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Биіктігі | 2015 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2195 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 825 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1400 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | мөлдір |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, сұр |
| Ені | 1420 мм |
| Қаптамадағы ені | 1390 мм |
- Бағасы: 887 731 ₸


