
ARKTO D0.7–S тоңазытқыш шкафы (R290, қысқа тұтқа)
- Бар
- Коды:225608
478 051 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARKTO D0.7–S тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель электронды термостатпен, құлпы бар топсалы есікпен және 5 сөремен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Тоңазытқыш қондырғысының жоғарғы орналасуы
- Автоматты жібіту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Шредердің клапаны
- Ішкі жарықтандыру
- Гастроэмкосттар үшін жарамды GN 2/1
- Хладагент R290
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре өлшемі: 530х650 мм
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Электр энергиясының тәуліктік шығыны: 3,5 кВТ/сағ дейін
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 61 мм
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Температура: 32 °C дейін
- Ылғалдылығы: 60%-ға дейін %
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D0.7-S |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 145 келі |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2290 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 940 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.35 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 710 мм |
| Қаптамадағы ені | 790 мм |
- Бағасы: 478 051 ₸



