
ARKTO D1.0–SL тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:342328
717 986 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARKTO D1.0–SL тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель электронды термостатпен, құлпы бар 2 топсалы есікпен және жарықтандырылған канаппен жабдықталған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған қаңылтыр болаттан, жылу оқшаулағышы полиуретанды көбіктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Тоңазытқыш қондырғысының жоғарғы орналасуы
- Автоматты жібіту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- СК дисплейі бар электрондық басқару блогы
- Шредердің клапаны
- Ішкі жарықтандыру
- Магнитті қондырмасы бар сенімді есік тығыздағышы
- Gastronorm стандарты: GN 1/1+GN 2/4
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтары бар
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 10
- Сөре өлшемі: 568,5х468 мм
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Электр энергиясының тәуліктік шығыны: 5 кВТ/сағ дейін
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 61 мм
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Температура: 12-ден 32 °C-қа дейін
- Ылғалдылығы: 60%-ға дейін %
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 101000139 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Биіктігі | 2015 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2160 мм |
| Тереңдігі | 660 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Көлем | 1000 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +1-ден +10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1400 мм |
| Қаптамадағы ені | 1490 мм |
- Бағасы: 717 986 ₸


