
ARKTO V0.7-SD тоңазытқыш шкафы (R290, қысқа тұтқа)
- Бар
- Коды:243452
579 733 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARKTO V0.7-SD тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель құлыпы бар топсалы есікпен, тік ішкі жарықтандырумен және 5 торлы сөремен жабдықталған. Корпус ақ полимерлі жабыны бар мырышталған қаңылтыр болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- СК-дисплейі бар электрондық басқару блогы
- Тоңазытқыш қондырғысының жоғарғы орналасуы
- Кәсіби динамикалық тоңазытқыш жүйесі
- Өнімдерді барлық сөрелерде тиімді және біркелкі салқындату
- Үнемді энергия тұтыну
- Автоматты жібіту жүйесі
- Конденсатты буландыру жүйесі
- ПЭН конденсатты ағызу құбырын жылыту
- Магнитті ендірмесі бар сенімді нығыздағыш
- Шредердің клапаны
- Тұтас полиуретанды көбікпен толтырылған корпус
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Gastronorm стандарты: GN 2/1
- Салқындатқыш: R290
- Электр энергиясының тәуліктік шығыны: 6 кВТ/сағ дейін
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Температура: 32 °C дейін
- Ылғалдылығы: 60%-ға дейін %
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөрелерді орнату қадамы: 60 мм
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 61 мм
- Аяқтардың биіктігі: 80-нен 110 мм-ге дейін
- Сөре өлшемі: 530х650 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 140 келі |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2290 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 940 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.33-тен 0.55 кВТ/сағ дейін |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | мөлдір |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен +5 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 710 мм |
| Қаптамадағы ені | 790 мм |
- Бағасы: 579 733 ₸


