
ARKTO D1.4-SL тоңазытқыш шкафы (қысқа тұтқалар)
- Бар
- Коды:313819
731 233 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARKTO D1.4-SL тоңазытқыш шкафы (қысқа тұтқалар) қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында алдын ала салқындатылған азық-түлік өнімдерін қысқа мерзімді сақтауға және сату алдындағы көрсетуге арналған. Модель кіріктірілген тоңазытқыш қондырғысымен, сұйық кристалды дисплей дисплейі бар электронды басқару блогымен, жоғарғы жарнамалық панель – канаппен, бұралмалы есіктері бар салқындатқышпен, әйнекпен және қысқа тік тұтқалармен жабдықталған. Тігінен бағдарланған корпус ақ түсті коррозияға қарсы полимерлі жабыны бар жоғары сапалы мырышталған болаттан, есік жақтаулары мен канапелері сұр түсті, жылу оқшаулағышы тығыздығы жоғары полиуретанды көбіктен жасалған.
Жинақтау:
- 10 (2х5 деңгей) торлы сөрелер
- сөрелерге арналған 40 кронштейн
- Конденсатты төгуге арналған науа
- 5 тірек M10
- құлыптардың 2 кілті
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының барлық ішкі көлем бойынша біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Құбырлы электр жылытқыштардың (ТЭЖ) көмегімен буландырғышты автоматты еріту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Контроллер: тоңазытқыш жүйесін дәл реттеу, бақылау, параметрлерді реттеу және диагностикалау
- Жарықдиодты қуат индикаторы бар негізгі қосқыш
- Сөрелердің биіктігін реттеуге арналған оңай алынатын тік тіректер мен сырғымалар
- Тиімді жылу алмасу, ластанудан қорғау және техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін қондырғының үстіңгі орналасуы
- Салқындатқышты оңай айдау үшін ұсақтағыш клапан
- Магниттік жақындатқыштары бар тығыздағыш манжеттер төмен көлбеу бұрышқа орнатылған кезде автоматты түрде жабылады, есіктер мықтап бекітіледі және ағып кетпейді
- Есік құлыптары
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін бұрандалы тіректер
- Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру және канапе
- Энергияны үнемдеуге арналған саңылауларсыз және түйіспелерсіз тұтас құймалы термооқшаулағыш
- Қуатты аз тұтыну
- Ыңғайлы мәзір арқылы оңай басқару
- GN2/1 форматындағы стандартты гастроэмкосттарды пайдалану мүмкіндігі
- Тазалауға ыңғайлы болу үшін ішкі көлемдегі радиусты иілімдер
- Ұзақ пайдалану мерзіміне арналған берік тозуға төзімді материалдар
- Қабықты қорғау дәрежесі: IP20
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 32 °С-қа дейін
- 25 °С температурадағы максималды салыстырмалы ылғалдылық: 60%
- Номиналды ток күші: 3,5 А
- Максималды тұтынылатын қуат: 0,55 кВТ
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 5,5 кВТ⋅сағ
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Пайдалы көлемі: 1300 л
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Сөрелерді орнату қадамы: 60 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 80-нен 110 мм-ге дейін
- Сөренің габариттері: 530х650 мм
- Камераның ішкі өлшемдері:
- Тереңдігі: 720 мм
- Биіктігі: 1600 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D1.4-SL қысқа тұтқалар |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Биіктігі | 2015 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 845 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Көлем | 1400 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, сұр |
| Ені | 1420 мм |
| Қаптамадағы ені | 1405 мм |
- Бағасы: 731 233 ₸


