
Тоңазытқыш шкаф Abat ШХс-0,7-03 тот баспайтын. (төменгі агрегат)
- Бар
- Коды:106560
963 642 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШХс-0,7-03 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель шамдармен, есік құлыпымен, 4 сөре торымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкция жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған (артқы қабырғаны қоспағанда). Үстелдің қабырғалары мен қуысын оқшаулау полиуретанды көбікпен құю арқылы жүзеге асырылады. Шкафтың жұмысына қоршаған ортаның температурасы 43 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Danfoss герметикалық компрессоры
- Автоматты жібіту
- Тоңазытқыш агрегатының төменгі орналасуы
- Конденсатты буландыратын ванна
- Ауыстырылатын есік
- Есік ашылған кезде ауа салқындатқышының желдеткішін өшіруге арналған соңғы микро қосқыш
- Толық жылу оқшаулауын қамтамасыз ету үшін есікке магниттік кірістіруі бар тығыздағыш (жақынырақ)
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 670 л
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,36 кг
- Сөре өлшемі: 682х570 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 6,7 кВТ
- Камера қабырғаларының қалыңдығы: 57 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000002485 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Биіктігі | 2050 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.279 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 5 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 740 мм |
- Бағасы: 963 642 ₸



