
Abat ШХс-1,4-02 тоңазытқыш шкафы істен шықты. (төменгі агрегат)
- Бар
- Коды:63503
1 192 960 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШХс-1,4-02 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель шамдармен, есік құлыпымен, 8 торлы сөрелермен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Құрылымы полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған. Қабырғаларды оқшаулау полиуретанды көбікпен құю әдісімен жүзеге асырылады. Шкафтың жұмысына қоршаған ортаның температурасы 43 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Danfoss герметикалық компрессоры
- Автоматты жібіту
- Тоңазытқыш агрегатының төменгі орналасуы
- Конденсатты буландыратын ванна
- Ауыстырылатын есік
- Есік ашылған кезде ауа салқындатқышының желдеткішін өшіруге арналған соңғы микро қосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 1470 л
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,45 кг
- Сөре өлшемі: 682х570 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 9,2 кВТ
- Камера қабырғаларының қалыңдығы: 57 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000002457 / ШХс-1,4 апат. (төменгі агрегат) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 185 келі |
| Биіктігі | 2050 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1500 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.383 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 5 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1485 мм |
- Бағасы: 1 192 960 ₸



