
Carboma V1400 тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:32289
1 084 226 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma V1400 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 8 тор сөремен, 2 топсалы есікпен, 2 құлыппен, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, есіктер металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Хладагент: R134a, R404a
- Жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөреге түсетін салмақ: 20 кг-ға дейін
- Артқы қабырғаға дейінгі қашықтық, кемінде: 4 см
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 10,6 кВТ/сағ
- Қуаты: 0,8 кВТ
- Қаптама көлемі: 3,32 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 215 келі |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 755 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 875 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1400 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.442 кВТ/сағ |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | саңырау |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1650 мм |
| Қаптамадағы ені | 1765 мм |
- Бағасы: 1 084 226 ₸


