
Carboma R700 тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:32234
673 728 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R700 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 8 тор сөремен, топсалы есікпен, құлыппен, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, есік металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Хладагент:R134a, R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 620 л
- Пайдалы: 510 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 2,04 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 7,2 кВТ/сағ
- Қуаты: 0,4 кВТ
- Қаптама көлемі: 1,74 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R700 Carboma |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 135 келі |
| Биіктігі | 1900-ден 1990 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 755 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 875 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 620 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,3 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 825 мм |
| Қаптамадағы ені | 925 мм |
- Бағасы: 673 728 ₸


