
Carboma ШХ-0,8К тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:48539
736 925 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma ШХ-0,8К тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель шыны жылжымалы есіктермен, контроллермен, 6 сөре торымен және биіктігі 30-дан 50 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Danfoss
- Термостат
- Хладагент: R134a, R404a
- Люминесцентті жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің тереңдігі: 465 мм
- Қаптама көлемі: 1,95 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШХ-0,8К Полюс |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 1825 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2070 мм |
| Тереңдігі | 625 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 775 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.354 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 12 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1300 мм |
| Қаптамадағы ені | 1420 мм |
- Бағасы: 736 925 ₸


