
Carboma R1120 тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:32244
867 381 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R1120 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 8 тор сөремен, 2 топсалы есікпен, 2 құлыппен, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, есіктер металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R134a, R404a
- Жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 1120 л
- Пайдалы: 850 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 3,42 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 8,6 кВТ/сағ
- Қуаты: 0,4 кВТ
- Қаптама көлемі: 2,6 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 185 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Биіктігі | 1900-ден 1990 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 2070 мм |
| Тереңдігі | 655 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 775 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1120 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.358 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 1650 мм |
| Қаптамадағы ені | 1765 мм |
- Бағасы: 867 381 ₸


