
Carboma R560 тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:32229
620 965 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R560 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 4 тор сөремен, топсалы есікпен, құлыппен, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, есік металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Хладагент: R134a, R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 540 л
- Пайдалы: 420 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 1,68 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 5,8 кВТ/сағ
- Қаптама көлемі: 1,36 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R560 Carboma / Carboma R560 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 1900-ден 1990 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 655 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 775 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 540 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.242 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 825 мм |
| Қаптамадағы ені | 925 мм |
- Бағасы: 620 965 ₸


