
Carboma R700 тоңазытқыш шкафы Бар
- Бар
- Коды:32241
665 610 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R700 С тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 8 тор сөремен, топсалы есікпен, құлыппен, биіктігі 30-дан 50 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, есік шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Хладагент: R134a, R404a
- Жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 650 л
- Пайдалы: 510 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 2,04 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 7,6 кВТ/сағ
- Қуаты: 0,4 кВТ
- Қаптама көлемі: 1,78 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R700 С (шыны) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 145 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 160 келі |
| Биіктігі | 2020 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 725 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 875 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 650 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.317 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 12 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 825 мм |
| Қаптамадағы ені | 925 мм |
- Бағасы: 665 610 ₸



