
Carboma R1400 тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:32250
949 707 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R1400 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 8 тор сөремен, 2 топсалы есікпен, 2 құлыппен, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, есіктер металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R134a, R404a
- Жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 1320 л
- Пайдалы: 1040 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 4,15 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 9,2 кВТ/сағ
- Қуаты: 0,4 кВТ
- Қаптама көлемі: 3,32 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 225 келі |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 755 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 875 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1320 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.383 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 1650 мм |
| Қаптамадағы ені | 1765 мм |
- Бағасы: 949 707 ₸


