
Carboma R1400К INOX тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:94290
1 331 797 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R1400K INOX тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 8 тор сөремен, 2 мөлдір жылжымалы есікпен, 2 құлыппен және биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Автоматты жібіту
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R134a, R404a
- Жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 1320 л
- Пайдалы: 1030 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 4,11 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 10,2 кВТ/сағ
- Қуаты: 0,4 кВТ
Назар аударыңыз! Суретте мырышталған болаттан жасалған ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R1400К (купе) Сarboma INOX |
| Салмағы (қаптамасыз) | 230 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 255 келі |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 810 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1320 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.425 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 12 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 1650 мм |
| Қаптамадағы ені | 1720 мм |
- Бағасы: 1 331 797 ₸



