
Carboma R560Св тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:32246
704 453 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R560Св тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 5 тор сөремен, топсалы есікпен, құлыппен және биіктігі 30-дан 50 мм-ге дейінгі аяқтармен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, есік шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың төменгі орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Хладагент: R134a, R404a
- Жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 470 л
- Пайдалы: 400 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 2,0 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 6,2 кВТ/сағ
- Қуаты: 0,4 кВТ
- Қаптама көлемі: 1,36 м3
- Түсі: алтын-қоңыр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R560 Сб |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 2020 жылдан 2070 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 645 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 775 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 470 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.258 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 12 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | қоңыр, алтын |
| Ені | 825 мм |
| Қаптамадағы ені | 925 мм |
- Бағасы: 704 453 ₸


