
Carboma ШХ-0,8 тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:48538
751 999 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma ШХ-0,8 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель кіріктірілген есік құлыпымен, 6 торлы сөремен және биіктігі 30-дан 50 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне есік жапқышы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Компрессор: Danfoss
- Термостат
- Хладагент: R134a, R404a
- Люминесцентті жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің тереңдігі: 465 мм
- Қаптама көлемі: 1,95 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 160 келі |
| Биіктігі | 1825 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2010 мм |
| Тереңдігі | 625 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 710 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,3 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 1300 мм |
| Қаптамадағы ені | 1370 мм |
- Бағасы: 751 999 ₸


