
Carboma R560 INOX тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:94268
841 866 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R560 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 4 тор сөремен, топсалы есікпен, құлыппен, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есік металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Хладагент: R134a, R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 540 л
- Пайдалы: 420 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 1,68 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 5,8 кВТ/сағ
Назар аударыңыз! Суретте мырышталған болаттан жасалған ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R560 Сarboma INOX |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 1900-ден 1990 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 655 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 700 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 540 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.242 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 825 мм |
| Қаптамадағы ені | 880 мм |
- Бағасы: 841 866 ₸


