
Carboma V560 тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:32285
758 378 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma V560 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, ет өнімдерін және шұжық өнімдерін салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 4 тор сөремен, топсалы есікпен, құлыппен, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, есік металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Хладагент: R134a, R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 540 л
- Пайдалы: 420 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 1,68 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 8,0 кВТ/сағ
- Қуаты: 0,65 кВТ
- Қаптама көлемі: 1,36 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | V560 Carboma |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 1900-ден 1990 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 655 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 775 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 540 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.333 кВТ/сағ |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | саңырау |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 825 мм |
| Қаптамадағы ені | 925 мм |
- Бағасы: 758 378 ₸


