
Carboma R700 INOX тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:94269
850 831 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R700 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 4 тор сөремен, топсалы есікпен, құлыппен, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есік металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Хладагент: R134a, R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 620 л
- Пайдалы: 510 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 2,04 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 7,2 кВТ/сағ
- Қуаты: 0,4 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте мырышталған болаттан жасалған басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R700 Сarboma INOX |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 135 келі |
| Биіктігі | 1900-ден 1990 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 755 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 820 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 620 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,3 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 825 мм |
| Қаптамадағы ені | 880 мм |
- Бағасы: 850 831 ₸


