
Carboma V700 INOX тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:94273
1 041 131 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma V700 тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, ет өнімдерін және шұжық өнімдерін салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 4 тор сөремен, топсалы есікпен, құлыппен, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есік металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Хладагент: R134a, R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 620 л
- Пайдалы: 510 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 2,04 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 8,2 кВТ/сағ
- Қуаты: 0,65 кВТ
- Қаптама көлемі: 1,74 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте мырышталған болаттан жасалған басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | V700 Сarboma INOX |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 135 келі |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 755 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 820 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 620 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.342 кВТ/сағ |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | саңырау |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 825 мм |
| Қаптамадағы ені | 880 мм |
- Бағасы: 1 041 131 ₸


