
INOX бар Carboma V560 тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:94287
972 132 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma V560 С тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 8 торлы сөремен, топсалы есікпен, құлыппен және биіктігі 30-дан 50 мм-ге дейінгі аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есік шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тэнамиді автоматты еріту
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың төменгі орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Хладагент: R134a, R404a
- Люминисцентті жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 540 л
- Пайдалы: 420 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 1,68 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 7,6 кВТ/сағ
- Қуаты: 0,65 кВТ
Назар аударыңыз! Суретте мырышталған болаттан жасалған ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | V560 С INOX (шыны) / V560 С (шыны) Сarboma INOX |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 2020 жылдан 2070 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 645 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 700 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 540 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.317 кВТ/сағ |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | мөлдір |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 825 мм |
| Қаптамадағы ені | 880 мм |
- Бағасы: 972 132 ₸



