
GASTRORAG BC98-MS тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:40689
241 952 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG BC98-MS тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және үй жағдайларында әртүрлі сусындарды, жемістерді, көкөністерді, йогурттарды және десерттерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель компрессорлық салқындату жүйесімен, 2 сөре-тормен және жарықтандырумен жабдықталған. Жабдық R600a хладагентінде жұмыс істейді. Корпус боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Статикалық салқындату
- Камераның ішкі өлшемдері: 470х410х740 мм
- Қуатты тұтыну: 1,2 кВТ*сағ/24 сағ
- Қуаты: 0,092 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 475 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Шағын автобағытталу | әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 98 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,05 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Қара |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 241 952 ₸


