
GASTRORAG BCW-40B тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:72692
123 521 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG BCW-40B тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және үй жағдайларында әртүрлі сусындарды, жемістерді, көкөністерді, йогурттарды және десерттерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель термоэлектрлік салқындату жүйесімен (компрессорсыз), No Frost жүйесімен, 2 сөре торымен және жарықтандырумен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,07 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.2 кг |
| Биіктігі | 546 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Минибарт температуралық режим | 3-тен 10 °C-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 40 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қара |
| Ені | 402 мм |
- Бағасы: 123 521 ₸


