
GASTRORAG BCH-42BL тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:202403
109 584 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG BCH-42BL тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және үй жағдайларында әртүрлі сусындарды, жемістерді, көкөністерді, йогурттарды және десерттерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель термоэлектрлік салқындату жүйесімен (компрессорсыз), No Frost жүйесімен, құлпы бар есікпен, 2 сөре торымен және жарықтандырумен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Динамикалық салқындату
- Қуаты: 0,05 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.2 кг |
| Биіктігі | 508 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Минибарт температуралық режим | 5-тен 15 °C-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 42 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қара |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 109 584 ₸



