
GASTRORAG BCW-42B тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:202388
122 918 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG BCW-42B тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және үй жағдайларында әртүрлі сусындарды, жемістерді, көкөністерді, йогурттарды және десерттерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель термоэлектрлік салқындату жүйесімен (компрессорсыз), No Frost жүйесімен, 2 сөре торымен және жарықтандырумен жабдықталған. Есік шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Статикалық салқындату
- Қуаты: 0,05 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Биіктігі | 508 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Минибарт температуралық режим | 12-ден 18 °C-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 42 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Қара |
| Ені | 425 мм |
- Бағасы: 122 918 ₸



