
GASTRORAG SC248G.A тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:64798
484 970 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG SC248G тоңазытқыш шкафы.А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель компрессорлық салқындату жүйесімен, құлыптары бар 2 топсалы есіктермен, 2 торлы сөрелермен және шамдармен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Динамикалық салқындату
- Қуаты: 0,25 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 514 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Минибарт температуралық режим | 2-ден 8 °C-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 202 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Қара |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 484 970 ₸


