
GASTRORAG SNACK HR200VS/S тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:64894
546 984 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG SNACK HR200VS/S тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сусындар мен тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель компрессорлық салқындату жүйесімен және 3 сөре-тормен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Динамикалық салқындату
- Қуаты: 0,12 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44 келі |
| Биіктігі | 839 мм |
| Тереңдігі | 595 мм |
| Минибарт температуралық режим | 2-ден 6 °C-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 129 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 546 984 ₸


