
КАЙМАН К390С тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:230110
403 755 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К390с тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдер мен жартылай фабрикаттарды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель кіріктірілген желдеткішпен, топсалы шыны есікпен және төменгі жағында орналасқан тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор АСС (Electrolux)
- Биіктігі бойынша реттелетін сөрелер
- Конденсатты автоматты булау
- Барлық жұмыс алаңы бойынша біркелкі температуралық режим
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 3,6 кВТ
- Номиналды ток: 1,3 А
- Пайдалы көлемі: 0,37 м3
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 0,95 м2
- Сөренің өлшемдері: 521х415 мм
- Сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Шамдардың номиналды қуаты: 0,0043 кВТ
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 90 келі |
| Биіктігі | 1795 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1960 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 660 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,15 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 610 мм |
| Қаптамадағы ені | 600 мм |
- Бағасы: 403 755 ₸


