
КАЙМАН К-0,2 тоңазытқыш шкафы ХСВ
- Бар
- Коды:279697
384 896 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN K-0,2ХСВ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдері мен сусындарды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель шыны есікпен, төменгі жағында орналасқан тоңазытқыш қондырғысымен, контроллермен және компрессормен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Кіріктірілген суықпен қамтамасыз ету
- Компрессор Secop / Embraco / Tecumseh
- Carel / Danfoss контроллері
- Динамикалық салқындату
- Тамаша термооқшаулағыш қасиеттері
- Ықшам өлшемдер жұмыс аймағының кеңістігін үнемдейді
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем: 0,18
- Ішкі көлем: 0,21
- Номиналды ток: A 1,5
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 2,7 кВТ/сағ
- Дыбыс қуатының түзетілген деңгейі: 49 дбА артық емес
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 80 келі |
| Биіктігі | 1990 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2170 мм |
| Тереңдігі | 465 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 500 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 180 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.235 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 480 мм |
| Қаптамадағы ені | 520 мм |
- Бағасы: 384 896 ₸


