
КАЙМАН К700-ХСВ тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:180174
523 770 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К700-ХСВ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және азық-түлік пен жартылай фабрикаттарға арналған. Модель шыны есіктермен және жарықдиодты шамдармен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Danfoss компрессоры
- Жоғары жылу оқшаулау қасиеттері
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 4,8 кВТ
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 2,15 м2
- Сөренің өлшемдері: 703х596 мм
- Сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Бөтелкелердің сыйымдылығы:
- Ұзындығы: 10
- Тереңдігі: 8
- Өлшемі 270х70 мм: 400
- Шамдардың номиналды қуаты: 0,0036 кВТ
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 135 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 795 мм |
| Қаптамадағы ені | 825 мм |
- Бағасы: 523 770 ₸


