
КАЙМАН К1120-ХСВ тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:120378
699 887 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К1120-ХСВ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдер мен жартылай фабрикаттарды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель жылжымалы есіктермен, төменгі жағында орналасқан тоңазытқыш қондырғысымен және ACC компрессорымен (Electrolux) жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | К1120-ХСВ КУПЕ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,27 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1195 мм |
| Қаптамадағы ені | 1225 мм |
- Бағасы: 699 887 ₸


