
КАЙМАН К800С тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:120377
729 757 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К800-ХС тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдер мен жартылай фабрикаттарды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель жылжымалы есіктермен, төменгі жағында орналасқан тоңазытқыш қондырғысымен және ACC компрессорымен (Electrolux) жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | К800-ХС КУПЕ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Биіктігі | 1970 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2140 мм |
| Тереңдігі | 595 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 630 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.23 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1195 мм |
| Қаптамадағы ені | 1225 мм |
- Бағасы: 729 757 ₸


