
КАЙМАН К500-К тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:180495
546 742 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К500-К тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және азық-түлік пен жартылай фабрикаттарға арналған. Қорап пен есік озонға қауіпсіз циклопентан негізіндегі тығыздығы жоғары полиуретанды көбік арқылы жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Danfoss компрессоры
- Жоғары жылу оқшаулау қасиеттері
- Еріту тәсілі: ТЭН
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 5 кВТ
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 2,15 м2
- Сөренің өлшемдері: 703х596 мм
- Сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Бөтелкелердің сыйымдылығы:
- Ұзындығы: 7
- Тереңдігі: 8
- Көлемі 0,5 л: 280
- Шамдардың номиналды қуаты: 0,0024 кВТ
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 43 °С-қа дейін
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 105 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.49 кВТ/сағ |
| Ортатемпературалықкернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 595 мм |
| Қаптамадағы ені | 625 мм |
- Бағасы: 546 742 ₸


